Endrrat e verteta (Reale)

Shko poshtë

Endrrat e verteta (Reale)

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 May 2011 - 20:56

Shume here na ndodh qe te shohim endrra por sa jane te verteta?

-A mund te tregojn endrrat te ardhmen?
-A mund nje enderr ta parandaloj nje fatkeqesi?
-A mund ne enderr njeriu te vdes?
-A jane endrrat vendi ku edhe mund te komunikojm me te vdekurit tanë?
-A mund dish permes endrres te te beje magji te zeze (sehir)?
-A jane endrrat perjetim gjate dites?
-A mund te enderroj njeriu me sy hapur?
-CILES BOTE I PERKASIN ENDRRAT, BOTES KU JETOJME APO BOTES AMSHORE?Sa jane te verteta dhe a mund nje enderr te luaj rol kyq ne jeten e njeriut?

Pres pergjegje nga ju dhe ndodhit tuaja,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi