Rrëmbehet gruaja e kryebashkiakut të Kavajës

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Rrëmbehet gruaja e kryebashkiakut të Kavajës

Mesazh nga Vizitor prej Wed 1 Jun 2011 - 3:23


Rrëmbehet dhe mbahet peng për disa orë gruaja shtatzënë e kryebashkiakut socialist të Kavajës Elvis Rroshi. Ngjarja
e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës rreth orës 23:00 në Tiranë, kur në
rrethana ende të panjohura disa persona të paidentifikuar kanë rrëmbyer
gruan e kryetarit të sapo zgjedhur të bashkise.
Mësohet se pas këtij veprimi rrëmbyesit kane dërguar një mesazh në
telefonin e Rroshit. Sapo ka marre njoftim për ngjarjen, policia është
vënë në kërkim të autoreve. Sipas policisë, e rrëmbyera është goditur
disa herë dhe është gjetur pa ndjenja rreth orës 8:00 të mëngjesit të së
mërkurës në qytetin e Durrësit, në afërsi të një kanali.
Policia ka nisur hetimet për ngjarjen duke ngritur postblloqe të
shumta në rrugët kryesore, por ende nuk ka një të dyshuar për
ngjarjen./Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi