Tushemisht, këngëtari plagos aksidentalisht gruan

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Tushemisht, këngëtari plagos aksidentalisht gruan

Mesazh nga Vizitor prej Wed 1 Jun 2011 - 3:24


Një festë familjare për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi në
Tushemisht të Pogradecit. Këngëtari i muzikës popullore Avni Lushka
sipas policisë, në gjendje të dehur ka qëlluar me pistolete në ajër, por
një nga plumbat rikoshet ka plagosur të shoqen.
42-vjeçarja
është dërguar në Spitalin Ushtarak ku mësohet se është në gjendje
kritike për jetën. Ndërkohë, këngëtari po ndiqet penalisht në gjendje të
lirë për “plagosje të rëndë nga pakujdesia” dhe “armëmbajtje pa leje”.
/Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi