Vdes peshkatari, përdori lëndë plasëse

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Vdes peshkatari, përdori lëndë plasëse

Mesazh nga Vizitor prej Sun 5 Jun 2011 - 5:31


Një 38-vjeçar nga Erseka humbi jetën mesditën e të dielës gjatë përdorimit të lëndës plasëse për peshkim. Sipas
burimeve policore, viktima, 38-vjeçari Sokol Brane, po peshkonte në
afërsi të lumit ne fshatin Gostovishtë dhe ka tentuar të përdorë një
kapsollë me nitrat e cila i ka plasur në dorë.
Viktima është dërguar menjëherë në spitalin, por fatkeqësisht nga
plagët e marra ka humbur jetën rrugës për në spital, raportoi
BW./Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi