Foshnjë e vdekur në kazanin e plehrave

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Foshnjë e vdekur në kazanin e plehrave

Mesazh nga Vizitor prej Sun 5 Jun 2011 - 5:33


Një foshnjë e vdekur u gjet mesditën e së dielës në një kosh mbeturinash mbrapa spitalit rajonal të Korçës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 4 të qytetit dhe foshnja, e cila mësohet të jetë e seksit mashkull, është gjetur nga kalimtarët.
I mituri është dërguar në spital dhe po i bëhen ekzaminimet mjeko
ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes, si dhe nëse foshnja ka qenë
e vdekur apo jo kur është hedhur në kazanin e plehrave.
Policia ka nisur hetimet për të zbardhur autorët si dhe nënën e fëmijës./Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi