Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

 :: Show Biz :: Lifestyle

Shko poshtë

Femra më seksi në botë- tepër e hollë?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 Jun 2011 - 7:50

Rosie Huntington-Whiteley ishte mysafire në emisionin e David
Letterman për të promovuar vazhdimin e ri “Transformers: Dark ff the
Moon”, në të cilin ajo luan rolin kryesor. Me pantallona ngjyrë bezhi me
mes të lartë dhe me veshje të sipërme të ndritshme e çelur në shpinë-
femra më seksi në botë tregoi se megjithatë është tepër e hollë.
Bukuroshja
e cila ka zënë vendin e parë në listën e femrave më joshëse në botë dhe
është njëkohësit njëra nga engjëjt më të famshëm të Victoria’s Secret,
gjatë një bisede për revistën britanike “Elle” ka pranuar se në fillet e
karrierës së saj shumë agjentë i kishin thënë se ka peshë të tepërt.

Ndërsa sot, në moshë 24-vjeçare, ajo është e lumtur me dukjen e saj,
mirëpo pantallonat nga koleksioni i Michael Kors për sezonin
vjeshtë/dimër 2011, kanë zbuluar se asaj do t’i hynte në punë ndonjë
kilogram më shumë. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz :: Lifestyle

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi