Fundet e gjata moderne

Shko poshtë

Fundet e gjata moderne

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Jun 2011 - 1:43

Fundet e gjata janë në secilin koleksion të dizajnerëve për
sezonin pranverë/verë 2011. Ato janë veshje të pazëvendësueshme për çdo
eveniment.
Sipas rregullit, fundet e gjata (deri në nyje të
këmbës) më së miri kombinohen me sandale të rrafshëta ose mokasine,
derisa ato pakëz më të shkurtra (deri nën gjunjë) rrinë njësoj mirë,
edhe me të rrafshëta edhe me take.
Derisa kërkoni fund për vete, më modernin do ta zgjidhni nëse mendoni
për shëtitjen pasdite nëpër rrugica ose gjatë mbrëmjeve nëpër
pushimoret ekskluzive pranë bareve në plazh.
Fundet e gjata duhet të jenë nga materiali i lehtë, të tejdukshëm dhe komodë.
Me to kombinoni bluza pa krahë sa më neutrale dhe të thjeshta. /Telegrafi/

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi