Arrestohet autori i vrasjes së 35-vjeçares

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Arrestohet autori i vrasjes së 35-vjeçares

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Jun 2011 - 2:16


Policia arrestoi të mërkurën rreth ores 10:00 autorin e vrasjes
së 35-vjeçares nga Pogradeci. Në pranga ka rënë Halim Hykellari, 60-
vjeç, nga fshati Gështenjas, i njohur me pseudonimin "Lipo" .
Mësohet
se viktima dhe autori prej disa kohësh kishin pasur një lidhje dashurie
dhe mbrëmjen e së martës kanë qëndruar bashkë në dhomën e hotelit, ku
dhe ndodhi vrasja. Dyshohet se 35-vjeçarja është masakruar me çekiç dhe
armë të tjera të ftohta dhe më pas është përplasur te koka e krevatit.
Policia dyshon se krimi mund të ketë ndodhur për motive xhelozie,
pasi Hykellari dyshonte se 35-vjeçarja e tradhëtonte./Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi