Shpjegimi i horoskopit tuaj

Shko poshtë

Shpjegimi i horoskopit tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Jun 2011 - 2:46

Shpjegimi i horoskopit tuaj

Harta qiellore e lindjes - Zbuloni çfare eshte shkruar ne qiell per ju!


Ne kete rubrike mund te pyesni vetem per njeren nga keto tema:
1) Pershkrimi i karakterit dhe personaliteti juaj;
2) Sjellja juaj në dashuri dhe miqësi;
3) kombinimi midis dy personave;
4) parashikimi i vitit ose i nje date te caktuar;
5) prirjet profesionale dhe shendeti;
6) kuptimi i emrit tuaj dhe numri i jetes suaj;
7) shenja juaj e horoskopit maja dhe e horoskopit kinez;
8.) Vlerat dhe të metat në bazë të shenjës zodiakale.
9) Si ndikon X planet ne jeten time? (zgjidhni emrin e nje planeti);
10) Datat më të favorshme të muajit në lidhje me dashurinë; (zgjidhni një muaj)
11) Me cilat shenja shkoj më shumë në dashuri apo martesë?
12) Sa përqind i përkisni një shenje të caktuar (këtu duhet dhe ora e lindjes)
13) Pyetje per astrologjine ne pergjithesi si dhe harta qiellore e lindjes suaj;
14) dua të lind djalë (ose vajzë) kur duhet ta nis atë që të ndodhë kjo?

Kushtet:
jepni daten e sakte te lindjes. Po patet edhe oren e sakte aq me mire.
Por kur jepet ora duhet te jepet edhe vendi i lindjes sepse jo ne te
gjitha vendet ora eshte njesoj. Duhet gjithashtu të tregoni edhe gjininë
tuaj pasi këtu shumica kanë pseudonime dhe është vështirë të dallohen a
janë meshkuj apo femra.
Pergjigja do te ju
jepet shpejt, por nuk do qendroje me shume se nje jave e publikuar.
Pergjigjet e vjetra do te fshihen, prandaj ju lutem mundohuni t'i lexoni
sa me shpejt ato. Do të marrin përgjigje vetëm ata që dinë të bëjnë
pyetjen e duhur.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpjegimi i horoskopit tuaj

Mesazh nga ganimet1 prej Mon 26 Jan 2015 - 10:23

26 04 1966,ora 10 dit e merkur data e sakt e lindjes 6 maj...Vendi i lindjes :Fshati djelm(n)i ish ,tani Ofqare.mashkull,emri Ganimet.
putja e pare:Pershkrimi i karakterit dhe personaliteti juaj;(timit gjegjsisht)
avatar
ganimet1
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2
 <b>Piket</b> Piket : 2
Regjistruar : 25/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 51
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : oslo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi