Natën argëtohet, ditën vuan

Shko poshtë

Natën argëtohet, ditën vuan

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jul 2011 - 2:00
I varuri më i madh i Hollywood-it në jetën e natës, aktori i njohur
Gerard Butler mori një pauzë shkurtë nga obligimet e shumta, por nuk
hoqi dorë nga ndejat “e ashpra” të cilat i adhuron dhe nuk i lëshon për
asnjë çmim.

Aktori i bukur është parë në një jaht në afërsi të Napolit, Itali, me
një bukuroshe të panjohur e cila i bënte shoqëri. Jeta e natës lë
“gjurmë të pashlyeshme” tek ai, kështu që aktori i pa gjumë tërën ditën e
kalon duke “u shëruar” nga sasia e madhe e alkoolit që e konsumon gjatë
natës.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi