Roonie argëtohet, djali ”i han” dajak

Shko poshtë

Roonie argëtohet, djali ”i han” dajak

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jul 2011 - 2:01
Ronnie Wood me të dashurën e tij, Ana Araujo-n, shkoi në hapjen e
ekspozitës së Charming Baker-it në Londër, ku u argëtua me numrin e madh
të VIP-ëve tjerë në mesin e të cilëve ishte edhe Noel Gallagher.

Ronnie madje bëri shaka edhe në llogari të pamjes së tij duke thënë
se duket kështu pasi që nuk ka stilist. Por, djalit të tij, Tyrone-t,
nuk i erdhi aspak për të qeshur. Ai është rrahur brutalisht gjatë
pushimeve në Greqi. Ai u sulmua me shkop bejsbolli dhe përfundoi me dorë
të thyer, me të mavijosura dhe i shokuar nga e tëra që i ndodhi.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi