Depp, ndjekësi i natës

Shko poshtë

Depp, ndjekësi i natës

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Jul 2011 - 4:52


ohnny Depp dhe “Disney” do të bashkëpunojnë për të bërë
adaptimin filmik të serialit nga vitet e shtatëdhjeta, “The Night
Stalker”.
Ylli i filmit “Pirates of the Caribbean” do ta
luajë rolin kryesor në filmin që flet për një gazetar nga Las Vegasi, i
cili i zbulon krimet që kanë të bëjnë me zombit, vampirët dhe
jashtëtokësorët.
Kompania e Depp, “Infinitum Nihil”, do të jetë bashkëproducent,
ndërsa “Disney” ende nuk ka konfirmuar se kush do të jetë regjisori ose
skenaristi i filmit. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi