Adriana Lima mjaft provokuese në fushatën e re

Shko poshtë

Adriana Lima mjaft provokuese në fushatën e re

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jul 2011 - 1:45

Manekinia jashtëzakonisht tërheqëse, Adriana Lima, është fytyra kryesore e fushatës së “Blumarine” për koleksionet vjeshtë 2011.Me paraqitjet e saja në fustanet e ngushta dhe makijazhin e plotësuar me buzëkuq, Lima duket mahnitëse.
Në koleksion dominojnë ngjyrat, si vjollce, e gjelbër, e zezë por
edhe ‘animal print’ që në fustanet e ngushta duket jashtëzakonisht
seksi.
Flokët e lëshuara paksa të shpupuritura dhe shikimi joshës i Adrianas, kombinohen me çfarëdolloj makijazhi ose veshje.
Fushata në fjalë u dedikohet femrave, të cilave u pëlqejnë veshjet
seksi, ndërsa njëkohësisht pëlqejnë edhe veshjet praktike dhe të
përditshme.
Veshjet “Blumarine” i bartin femrat të cilat duan të vënë në shprehje
siluetën në fustanet e qepura për mrekulli, që njëkohësisht luajnë me
ngjyrat e forta. /Telegrafi/


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi