Fustane të hirshme për damat elegante

Shko poshtë

Fustane të hirshme për damat elegante

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jul 2011 - 1:48

Gjatë javës së modës në Paris, edhe shtëpia e modës Valentino e ka prezantuar koleksionin e vet vjeshtë/dimër 2011.
Bëhet fjalë për fustane shumë elegante për të reja, që janë zgjidhje e
përsosur, për ato që kanë para dhe janë mysafire të shpeshta nëpër
mbrëmjet luksoze.

Dizajnerët e modës, Maria Grazia Chiuri dhe Pier Paolo Picciolo, kanë
arritur që të vënë vulën e tyre mbi koleksioni e ri duke i ‘rinuar’
kreacionet në mënyrë që të tërheqin sa më shumë kliente të reja.

Fustanet e hirshme me ngjyra vjeshte, me siguri se do të jenë hit në mes të damave të njohura. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi