Manekenet më të kërkuara në botë

Shko poshtë

Manekenet më të kërkuara në botë

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jul 2011 - 1:49

Polakja Anja Rubik është modelja më e
kërkuar në botë, sipas “Fashion Spot”. Në vendin e dytë gjendet Freja
Beha Erichsen, e treta është Lara Stone, ndërsa top pesëshin e
përmbyllin Abbey Lee Kershaw dhe Costance Jablonski.

listën e modeleve më të kërkuara janë përfshirë manekinet të cilat kanë
pasur më së shumti revy të modës në 12 muajt e kaluar, paraqitjet e tyre
në shtyp, si edhe në bazë të numrit të fansave që kanë nëpër rrjetet
sociale.
Anja Rubik është shfaqur në 59 ballina revistash dhe publikime të
tjera, ndërsa ka prezantuar koleksione në 43 revy. Në Facebook dhe
Twitter ajo ka 55.000 fansa, ndërsa emri i saj është kërkuar në Google
rreth tre milionë herë brenda një viti. /Telegrafi/avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi