Mashkulli për të cilin koha ka ndalur

Shko poshtë

Mashkulli për të cilin koha ka ndalur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jul 2011 - 1:51


Njërin nga meshkujt më joshës në Hollywood nuk ka mundur
asnjëherë që ta harrojë Jennifer Aniston, ndërsa Angelina Jolie me mund
të madh tenton ta mbajë pranë vetes.
Dy bukuroshet e ekranit
ia treguan gjithë botës xhelozinë ndaj njëra-tjetrës, me anë të
‘sulmeve’ me fjalë, dhe gjithçka për hamshorin Brad.
Mirëpo, vetëm shikimi i fotografive të reja të tij, na bën të
kuptojmë dhe të pajtohemi me konstatimin se për Brad Bittin vitet
shkojnë prapa. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi