Shiritat janë hit i sezonit

Shko poshtë

Shiritat janë hit i sezonit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jul 2011 - 1:55

Padyshim që keni dëgjuar se veshjet me shirita janë hiti kryesor
i verës. Dhe, meqenëse moda e tillë është e pashmangshme, ju kemi
sjellë disa rroba, të cilat doemos duhet t’i keni në koleksionin tuaj.
Rrobat
me shirita janë në modë që nga momenti kur Coco Chanel shikoi marinarët
në bregdetin Deauville, ku e kishte hapur dyqanin e saj në vitin 1920.
Mirëpo, as ajo nuk kishte menduar se do të krijonte veshje klasike që do
të zgjasë edhe pas më shumë se 90 vitesh. /Telegrafi/avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi