Bikini joshëse dhe poza të nxehta të Irina Shayk

Shko poshtë

Bikini joshëse dhe poza të nxehta të Irina Shayk

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jul 2011 - 1:55

Manekinia ruse dhe femra e futbollistit
të njohur Cristiano Ronaldo, ka treguar trendet e nxehta për plazh në
fushatën e re për brendin Bruno Banani.
Si të reklamohet
koleksioni më i ri i kostumeve të larjes? Bikinit vendosni në trupin e
modeleve kulmore dhe të superpopullarizuara, dhe pastaj xhironi ato në
poza seksi.
Kështu ka vepruar Bruno Banani duke e angazhuar bukuroshen Irinu Shayk.
Irina ka pozuar me disa bikini nga koleksioni i ri duke treguar se cilat
do të barten, ndërsa me linjat e saja trupore ka treguar edhe si duhet
të barten ato, ashtu që ta bëjnë femrën më të dëshiruarën në plazh.
/Telegrafi/avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi