Reynolds e la Johansson për Theron?

Shko poshtë

Reynolds e la Johansson për Theron?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jul 2011 - 5:55


Pasi Scarlett Johansson dhe Ryan Reynolds kishin bërë të ditur
divorcin tyre, nuk kaloi shumë kohë para se ajo ishte lidhur me një
tjetër fytyrë prominente (Sean Penn) dhe kur mendohej se Reynolds po e
ka të vështirë t’ia dalë me divorcin, në fakt po ndodh e kundërta.
Burimet e US Weekly thonë se Reynolds dhe Charlize Theron janë duke u takuar që disa muaj, në atë që konsiderohet goditje për Scarlett Johansson.
“Ata janë të veçantë dhe po kënaqen”, tha një burim për revistën amerikane. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi