Kim martohet më 20 gusht

Shko poshtë

Kim martohet më 20 gusht

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jul 2011 - 5:56


Ëndrra e shumë meshkujve do të shuhet më 20 gusht kur një prej
femrave më atraktive në botë, Kim Kardashian, do të martohet me
basketbollistin Kris Humphries.
30 vjeçarja dhe i fejuari i
saj i cili ia propozoi martesën në maj, kanë caktuar datën e ceremonisë
kur dhe do të ndërrojnë unazat.
“Unë nuk kam ide se çfarë po ndodh”, u shpreh për zhvillimet e fundit motra e Kim, Khloe Kardashian. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi