Rose shpreh dashurinë për Wiz Khalifan me tatuazh

Shko poshtë

Rose shpreh dashurinë për Wiz Khalifan me tatuazh

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jul 2011 - 5:56


Modelja Amber Rose ka deklaruar në mënyrë të përhershme
dashurinë e saj për të dashurin reper, Wiz Khalifa, duke bërë për
tatuazh emrin e tij në gishtin e saj.
Seksi modelja e cila më
parë ka qenë në lidhje me Kanye West, është në lidhje me Wiz Khalifan
që nga viti i kaluar. Dhe ajo tani i është përkushtuar përgjithmonë
krijuesit të hitit “Black And Yellow”, duke bërë për tatuazh emrin e tij
në gishtin e saj.
“Unë dua emrin e tij në tatuazh me miliona herë. Ai është një ëndërr e
bërë realitet. Ai është engjëlli im”, ka thënë Rose. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi