Victoria e dëshiron vajzën sikur Kate Middleton

Shko poshtë

Victoria e dëshiron vajzën sikur Kate Middleton

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jul 2011 - 5:57


Victoria Beckham dëshiron që vajza e saj e porsalindur, Harper
Seven, të rritet dhe të bëhet ‘trëndafil i përkryer anglez’, ashtu sikur
dukesha Kate Middleton.
Dizajnerja e cila lindi vajzën e
parë pak ditë më parë, besohet është duke e shqyrtuar një zhvendosje të
përhershme në Britani, në mënyrë që vajza e saj të ndjekë shkollën
angleze dhe të bëhet një trëndafil i përkryer anglez
“Të gjithë kanë rënë në dashuri me Kate Middleton. Ajo është
fantastike, me stil dhe flet shumë mirë, ka sjellje të përkryera,
karakteristika këto që Victoria do të dëshironte t’i shihte te vajza e
saj. Victoria do të dëshironte që vajza e saj të ritet dhe të bëhet
trëndafil i përkryer anglez”, u shpreh Victoria. /Teleg
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi