Katie: Suri do të bëhet aktore

Shko poshtë

Katie: Suri do të bëhet aktore

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jul 2011 - 6:01


Katie Holmes ka thënë se ajo beson se vajza e saj pesëvjeçare Suri do të bëhet një aktore.Ylli
i “The Kennedys” ka zbuluar se edhe pse vajza e saj është e interesuar
në shumë gjëra, ajo mendon se vogëlushja do të ndjekë hapat e prindërve
të saj.
“Mendoj se ajo do të bëjë shumë gjëra të ndryshme. Ajo është një
atlete e shkëlqyeshme, këngëtare dhe valltare, dhe mendoj se ajo mbase
do të bëhet një aktore”, ka thënë Holmes.
Katie po ashtu ka zbuluar se ajo dhe burri i saj Tom Cruise nuk kanë
plane për të pasur më shumë fëmijë në të ardhmen e afërt. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi