Cila është bjondja më e bukur?

Shko poshtë

Cila është bjondja më e bukur?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jul 2011 - 4:42

Femrat bjonde gjithmonë janë lart në listën e preferencave të
meshkujve, por pa prekur brunetat dhe zeshkanet, duhet të pranohet se
bjondet janë më të bukurat - kush prej tyre në fakt është më e bukur dhe
më atraktive?
Telegrafi ka përzgjedhur disa prej yjeve më
të famshme në skenën e modës, këndimit dhe të politikës, ndërsa ndër
shumë bukuroshe ndërkombëtare, vend në këtë debat zënë edhe ikonat
kosovare të bukurisë, Meliza Haradinaj dhe Tuna, krahas yjeve si Britney
Spears dhe Rosie Huntington Whiteley. Shprehuni në hapësirën për
komente…
Busy Phillips


Britney Spears


Annalynne McCordAnna KournikovaSienna MillerRosie Huntington WhiteleyHeidi KlumTunaMeliza Haradinaj

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi