Ndahen Lopez dhe Anthony

Shko poshtë

Ndahen Lopez dhe Anthony

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jul 2011 - 4:44


As martesa e tretë për Jennifer Lopez nuk ka arritur të
vazhdohet me sukses, pasi ajo dhe Marc Anthony kanë vendosur që të
ndahen pas një martese shtatëvjeçare.
“Ne kemi vendosur që
t’i japim fund martesës tonë. Ky është një vendim shumë i vështirë. Ne
duhej të vinim në një përfundim të arsyeshëm. Është e dhimbmshme për të
gjithë që janë të përfshirë dhe ne duam që privatësia jonë të
respektohet”, shkruan në një komunikatë të përbashkët të çiftit.
Jennifer Lopez ka filluar të takohet me Anthonyn në qershor të vitit
2004, ndërsa ata kanë pritur binjakë në jetë në vitin 2008. Kjo ishte
martesa e tretë e Jennifer Lopez dhe e dyta për Anthonyn. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi