Ce-Lo Green çmendet pas Pippa Middleton

Shko poshtë

Ce-Lo Green çmendet pas Pippa Middleton

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jul 2011 - 4:45


Cee-Lo Green thotë se përderisa fama e tij po rritet, ai ka
nevojë që të bëhet më selektiv për vajzat. Kështu, ai iu bashkohet
radhës së gjatë të meshkujve të cilët janë të joshur nga Pippa
Middleton, edhe pse reperit nuk ka mundur as t’i kujtohet emri i
bukuroshes britanike.
Në një intervistë për revistën
Shortlist, Cee-Lo Green shprehu simpatinë e tij për motrën e princeshës
britanike, e cila pas ditës së martesës së motrës, ka zgjuar vëmendjen e
të gjitha mediave botërore, dhe sigurisht edhe të meshkujve.
“Unë nuk mund të përziej me këdo. Unë duhet të kem punë tani me
ndonjë dukeshë apo diçka të tillë. Më pëlqen shumë dhe dua ta zë…si
është emri i saj? Pippa? Piper? Ajo është fantastike. Më pëlqen”, u
shpreh Cee-Lo. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi