Ricky Martin lë binjakët të vetmuar

Shko poshtë

Ricky Martin lë binjakët të vetmuar

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 3:24


Ricky Martin nuk është më i interesuar për të shkuar nëpër festa
të ndryshme dhe është duke e detyruar veten të dalë diku tjetër, me
ç’rast është duke i lënë fëmijët e tij binjakë në shtëpi të vetmuar.
Këngëtari
homoseksual, i cili u bë baba i binjakëve, Matteto dhe Valentino, me
anë të një nëne surrogate në gusht të vitit 2008, më shumë preferon të
qëndrojë me djemtë e tij dhe partnerin Carlos Gonzales, se sa të shkojë
nëpër festa të ndryshme.
“Gjithçka tani në jetën time sillet rreth djemve të mi binjakë. Unë
zakonisht në mbrëmje shkoja në ndonjë festë, por tani më pëlqen më shumë
të qëndroj në shtëpi të lexoj diçka dhe t’i rehatoj ata në shtrat”,
theksoi Ricky Martin. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi