Vanessa, shumë ndryshe në filmin e ri

Shko poshtë

Vanessa, shumë ndryshe në filmin e ri

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 3:28


Ne jemi mësuar ta shohim Vanessa Hudgens në formë të
jashtëzakonshme në filmat që ka aktruar më parë, por filmi i ri “Gimme
Shelter” në fakt e ka ndryshuar aktoren sa që e ka bërë të mos njihet
fare se është ajo.
Fotografitë nga xhirimet e yllit të Disney
kanë shokuar fansat, pasi ajo nën rroba copa-copa dhe në rolin e një
femre të pa strehë u duk mjaft e frikshme.
“Hej djema, si jeni? Unë jam aq e ngazëllyer për punën e bërë në
‘Gimme Shelter’. Jam e shokuar se si po dukem në këtë film. Është
fantastike”, ka thënë Vanessa. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi