Bruni: Më lehtë shtatzënë si Zonjë e Parë (foto)

Shko poshtë

Bruni: Më lehtë shtatzënë si Zonjë e Parë (foto)

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 3:29

Carla Bruni ka shfaqur barkun e saj prej një grua shtatzëne,
duke konfirmuar kështu spekulimet dhe raportimet e mediave se ajo është
duke pritur fëmiun e dytë me presidentin e Francës, Nicolas Sarkozy.
Por,
43 vjeçarja ka mohuar spekulimet se është duke pritur djal, duke
këmbëngulur se ajo nuk e di gjininë e fëmiut. Këngëtarja, aktorja dhe
modelja është fotografuar pa makiazh me barkun e saj prej shtatzëne.
“Tani është më lehtë që jam Zonja e Parë e Francës dhe shtatzënia
është më e lehtë sa kur isha modele”, theksoi Carla Bruni kohë më parë.
/Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi