Iglesias nuk i kishte punët mirë me vajzat

Shko poshtë

Iglesias nuk i kishte punët mirë me vajzat

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 3:29


Enrique Iglesias ka pranuar se ai nuk ishte dhe aq i
popullarizuar në mesin e vajzave kur ishte tinejxher, por thotë se kjo
ndryshoi kur ai u bë i famshëm.
Ylli i muzikës pop, i cili
është në lidhje me tenisten seksi Anna Kournikova, prej më se dhjetë
vitesh, nuk ka pasur aq fat me gjininë e kundërt teksa ishte në rritje,
por kur u bë i famshëm shumë femra filluan të kërkojnë takime me të.
“Isha mbret i zemrave të thyera si tinejxher. Unë kurrë nuk kam qenë
vet zemërthyes. Unë thjesht nuk munda. Vite më vonë, shumë femra të
cilat më refuzuan u kthyen vetëm pse isha i famshëm”.
“Është vërtet pak pikëlluese. Nëse bëheni këngëtar apo aktor i
famshëm, apo thjesht i famshëm, atëherë kjo ju ndihmon. Vajzat jo
domosdoshmërisht duan të martohen me njerëz të famshëm, por të kënaqen
me ta”, deklaroi Enrique. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi