Kayla Collins i thotë Cheryl: A je bashkuar me Ashleyn?

Shko poshtë

Kayla Collins i thotë Cheryl: A je bashkuar me Ashleyn?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 3:30


Cheryl Cole është duke u përballur me një situatë dramatike me
rivalen e saj në dashuri, modelen e Playboy, Kayla Collins dhe atë për
asgjë tjetër pos për Ashley Cole.
Kayla dëshiron ta takojë
Cheryl Cole për të mësuar të vërtetën mbi ta, nëse ata janë bashkuar apo
jo, pasi përkundër spekulimeve të shumta nuk kemi pasur ndonjë
konfirmim. Kayla ishte parë ditëve të fundit së bashku duke u kënaqur me
Ashley Cole, por kur mësoi se ky i fundit shkoi në ditëlindjen e
Cheryl, gjith♪ka ndryshoi.
“Kayla është aq konfuze dhe e nervozuar për situatën dhe dëshiron të
flasë për gjithçka me Cheryl. Ajo dëshiron të di ku qëndron. Dhe ajo
dëshiron ta dëgjojë nga goja e saj, jo duke tentuar të mësojë të
vërtetën me anë të gazetave. Ajo dëshiron ta shikojë në sy dhe ta mësojë
të vërtetën”, tha një burim i The Sun. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi