Taylor Swift lanson parfum

Shko poshtë

Taylor Swift lanson parfum

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 3:32


Ylli i muzikës amerikane, Taylor Swift ka shprehur ndjenjat e saja me anë të parfumit të ri të porsalansuar.Krijuesja
e hitit “Love Story” në partneritet me kompaninë Elizabeth Arden ka
lansuar parfumin “Wonderstruck”, një parfum që ka nga pak të gjitha
shijet.
“Të biesh në dashuri është moment të cilin e ëndërron çdo vajzë dhe
Wonderstruck e shpreh atë ndjenjë magjike të premtimit dhe shpresës në
intrigë. Ishte fascinuese të mësoja se mund të bashkoni aq shumë parfume
për të bërë në fund diçka të bukur”, theksoi Swift. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi