Shkodër, fëmija vret fëmijën

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Shkodër, fëmija vret fëmijën

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Jul 2011 - 4:02


Një 11 vjeçar qëlloi me pistoletë vëllanë e vogël, 9 vjeç, të
hënën, në fshatin Nicaj, në Shkodër. 9 vjeçari mbeti i vdekur në vend.
Ngjarja e rëndë dyshohet të ketë qënë aksidentale, në kohën që fëmijët ishin duke luajtur me njëri-tjetrin.
Një grup hetimor shkoi në vendin e ngjarjes dhe policia tha se
viktima është me inicialet A.G dhe autori, vëllai i tij, me inicialet
N.G./Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi