Selena për ditëlindje pa Bieber

Shko poshtë

Selena për ditëlindje pa Bieber

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Jul 2011 - 9:34


Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez do të ketë një festë ‘të
mërzitshme’ të ditëlindjes, sepse i dashuri i saj Justin Bieber nuk mund
të jetë me të.
Të premten Selena feston ditëlindjen e saj të 19-të, ndërsa Bieber do të jetë i angazhuar në Atlanta.
Gomez ka thënë për E! që ndoshta do të ketë një darkë
familjare, të cilën e ka konsideruar të mërzitshme për shkak të mungesës
së hitbërësit të këngës “Baby”. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi