Ivanka Trump ka lindur vajzë

Shko poshtë

Ivanka Trump ka lindur vajzë

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Jul 2011 - 9:36


Vajza e miliarderit Donald Trump, Ivanka Trump, të dielën ka
lindur një vajzë të shëndoshë. Ajo dhe burri i saj, Jared Kushner,
menjëherë e kanë bërë publik lajmin e lumtur.
“Në mëngjes në
botë ka ardhur vajza jonë e bukur. Jemi falënderues ndaj këtij bekimi.
Faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe dëshirat e bukura”, ka
shkruar Ivanka në Twitter.
Kushner dhe Trump në muajin tetor do ta festojnë përvjetorin e dytë
të martesës që padyshim se do të jetë edhe më i plotësuar pasi tashmë
janë bërë prindër. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi