Scherzinger mohon fejesën

Shko poshtë

Scherzinger mohon fejesën

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Jul 2011 - 9:38


Nicole Scherzinger i ka demantuar njoftimet se është fejuar me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton.
fundjavë mediat e cituan babanë e këngëtares, Alfonso Valiente, të ketë
thënë se ata janë fejuar, mirëpo Nicole e ka shfrytëzuar Twitterin për
të mohuar se ka bërë një hap të tillë në jetë.
“Lewis dhe unë jemi zgjuar në mëngjes dhe e kemi lexuar lajmin se
jemi fejuar. Më vjen keq që do t’ju dëshpëroj, por kjo nuk është e
vërtetë”, ka shkruar Scherzinger në profilin e saj.
Të kujtojmë se Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton janë në lidhje qe tre vite. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi