Perry mohon problemet në martesë

Shko poshtë

Perry mohon problemet në martesë

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Jul 2011 - 9:39


Katy Perry ka deklaruar se nuk ka kurrfarë problemi në martesën e saj me Russell Brand.Reagimi
i këngëtares vjen pas spekulimeve se krijuesja e hitit “I Kissed A
Girl” dhe komiku britanik nuk po shkojnë mirë me njëri-tjetrin në muajt e
fundit.
Çifti që u martua një vit më parë rrallë po shihen së bashku, ndërsa thashethemet pohojnë se ata janë pranë ndarjes.
Mirëpo, këngëtarja e ka shfrytëzuar profilin e saj në Twitter për të
sqaruar se gjithçka është në rregull me martesën e saj. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi