Lovato nuk është në lidhje me Phillippe

Shko poshtë

Lovato nuk është në lidhje me Phillippe

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Jul 2011 - 1:48


Lajmet e të hënës të cilat thoshin se 18 vjeçarja Demi Lovato
është në lidhje me 36-vjeçarin Ryan Phillippe, duket të mos jenë të
vërteta, pas shokut që shkaktuan në rrethet e gjera të fansave të
këngëtares.
“Nuk është e vërtetë, ai është ‘single’”, theksoi një burim i një reviste amerikane.
Ryan mund të jetë ‘single’, mirëpo ndarja nga bashkëshortja e tij dhe
spekulimet e fundit sigurisht se ende mbajnë të gjalla dyshimet se ai
mund të ketë ‘përzier’ me tinejxheren. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi