Lady Gaga qan për gjiithqka

Shko poshtë

Lady Gaga qan për gjiithqka

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Jul 2011 - 1:49


Lady Gaga pëlqen që gjithçka të vë në shesh dhe me ‘shesh’
nënkuptojmë Twitterin. Këngëtarja se ka problem t’i shprehë emeocionet e
saja më të thella për të gjithë 11 milionë ndjekësit.
Momentet
e rënkimeve të Gagas kanë ardhur duke dëgjuar këngën e saj më të fundit
në radio sa që bëri të qeshin të tjerët, përderisa ishte duke u
intervistuar me Justin Timberlake në Saturday Night Live.
Mirëpo, nuk janë vetëm momentet kur ajo ka qarë që janë shprehur në
Twitter, ka të tilla për të cilat ekzistojnë video të shumta, që
këngëtaren ekscentrike në fakt e shfaqin mjaft sentimentale.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi