Robbie Williams në solo turne, në Kosovë më 2012?

Shko poshtë

Robbie Williams në solo turne, në Kosovë më 2012?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Jul 2011 - 1:51


Vokalisti i bendit “Take That”, i famshmi Robbie williams është
duke planifikuar një solo turne verën e vitit të ardhshëm pasi ishte
zhgënjyer nga reagimi i fansave gjatë turneut të fundit me bendin.
Krijuesi
i hitit “Angels” i cili vuan nga daljet në skenë, pritet të rikthehet
në skenë në vitin 2012 dhe ky shihet nga ne si rast i mirë që pikërisht
verën e ardhshme të rezervohet një datë për një koncert të Williams në
Kosovë.
“Robie Williams është në formë të mirë për momentin. Ai ka kaluar aq
keq herën e kaluar me bendin, sa që ai dëshiron të përmirësojë
gjithçka”, theksoi një burim për The Sun. /Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi