Çfarë nuk keni ditur për meshkujt

 :: Show Biz :: Lifestyle

Shko poshtë

Çfarë nuk keni ditur për meshkujt

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Jul 2011 - 2:37


Edhe pse për meshkujt femrat janë mister i vërtetë, edhe situata e kundërt është po aq konfuze. Për këtë arsye ju kemi sjellë disa të vërteta mbi meshkujt që mund t’ju ndihmojnë që reagimet e tyre të çuditshme t’i pranoni në një formë më të thjeshtë.

1. Meshkujt frikësohen nga lidhjet, ndërsa më shumë kanë frikë se mos lëndohen
2. Meshkujve nuk u pëlqejnë femrat që pinë shumë
3. Xhelozia te meshkujt është shprehje e pasigurisë, sepse kanë frikë nga konkurrenca
4. Meshkujt dëshirojnë të jenë të përkëdhelur dhe janë shumë të kënaqur kur u kushtoni vëmendje
5. Mashkulli gjithmonë do ta vërejë se si jeni veshur, por nuk do ta thotë atë
6. Edhe meshkujve u pëlqen shopingu
7. Meshkujt mendojnë se janë më të mirët në krevat
8. Meshkujve u pëlqen sporti dhe paratë
9. Meshkujt mendojnë se femrat janë paksa të çmendura dhe sado që të mundohen asnjëherë nuk do t’i kuptojnë ato
10. Mashkullit nuk i pëlqen kur femra përdor shumë makijazh
11. Ngjashëm sikurse femrat, edhe meshkujt janë nën presion të rrethit kur bëhet fjalë për martesën dhe fëmijët
12. Meshkujt vetëkënaqen gjithmonë dhe kjo për ta është normale

/Telegrafi/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz :: Lifestyle

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi