PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Shko poshtë

PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Mesazh nga edi.rama prej Sun 1 Jan 2012 - 6:15

UNE JAM EDI RAMA NGA TETOVA VENDOSA TE BEHEM ANETARE ESHT NDER E KENAQSI E MADHE IMJA
avatar
edi.rama
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2
 <b>Piket</b> Piket : 4
Regjistruar : 01/01/2012
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 12 Jan 2012 - 9:37

Pershendetje Edi dhe mire se erdhe Very Happy
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Jan 2012 - 10:30

Mire se erdhe Z.Rama Laughing

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 3:43

thash se o kryetari partis ps nejse kalofsh bukur
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi