Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss

 :: Show Biz

Shko poshtë

Pozon nuda 39 vjecaria Kate Moss

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 8 May 2013 - 23:40


Kate Moss njihet për lëkurën e saj të bardhë, por modelja britanike është nxirë në mënyrë perfekte për të qenë pjesë e reklamës së markës ‘St Tropez’.
39-vjeçarja shihet nudo dhe ka zbuluar se gjithmonë ka përdorur nxirjen artificiale: “Kam përdorur St Tropez që kur doli në treg 15 vite më parë.”
“Herën e parë që shkova në Ibiza nuk doja të isha personi më i bardhë në plazh”, theksoi Moss, e cila në vitet e fundit nuk është parë kurrë e bardhë kur vjen vera.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi