I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish

 :: Show Biz

Shko poshtë

I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 9 May 2013 - 0:11


Një i arratisur nga burgu në Kolumbi bëri një implant gjoksi dhe u vesh si grua në mënyrë që të mos e kthenin sërish në burg, por përpjekjet e tij shkuan kot.
Giovanni Rebolledo, i dënuar në vitin 2012 me 60 vite burg për rrëmbim personi, grabitje dhe shantazh, iu nënshtrua operacionit për tu bërë “Rosalinda”, por policia arriti ta kapte sërish.
Ai kishte nisur të punonte si prostitutë në distriktin Viejo Prado, në veri të Barranquilla, por agjentët arritën ta njihnin edhe pse kishte ndryshuar shumë.
Gazeta ‘El Tiempo’ bën të ditur se Giovanni Rebolledo ka qenë pjesë e bandës Los Topos. Ky grup përdorte femra të bukura për të joshur meshkuj të pasur dhe në momentin që ata pranonin të shkonin në shtëpinë e vajzave, torturoheshin me elektro-shok në mënyrë që të jepnin kartat bankare, numrat e pin-it dhe sende të tjera të vlefshme.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish

Mesazh nga Erisa prej Thu 9 May 2013 - 12:43

Si do ja beje ne burgune burrave qe do hyj :p

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi