Pershendetje !

Shko poshtë

Pershendetje !

Mesazh nga Bonushi prej Mon 13 May 2013 - 6:42

Hello forumi ,Valbona jam une ,shpresoj te kaloj mire ketu me ju Very Happy
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 6:46

Pershendetje valbon, mire se erdhe. Very Happy
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 6:46

mire see erdhe valbona

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Ariol prej Mon 13 May 2013 - 6:48

Mire se erdhe shoqja ime 193724

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 6:51

Valbi nga te kemi, se kemi frekuenca te njejta mesa pash Very Happy
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Ariol prej Mon 13 May 2013 - 6:54

Erisa keto te dyja dhe italianja jan miket e mija me te mira dhe goca fantastike

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Bonushi prej Mon 13 May 2013 - 6:55

Mire se ju gjeta Erisa, Andia dhe shoku im Bertiii Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Bonushi prej Mon 13 May 2013 - 6:56

Erisa shkruajti:Valbi nga te kemi, se kemi frekuenca te njejta mesa pash Very Happy
Nga Tirana jam une Erisa Smile
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 6:57

mire se erdhe mik ju deshiroj sukses
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Bonushi prej Mon 13 May 2013 - 6:57

Berti shkruajti:Erisa keto te dyja dhe italianja jan miket e mija me te mira dhe goca fantastike
Rrofsh Berti Embarassed

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Bonushi prej Mon 13 May 2013 - 6:58

Legjenda shkruajti:mire se erdhe mik ju deshiroj sukses
Flm Legjenda
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 6:59

oj moter po si je aje mire
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 7:00

Berti shkruajti:Erisa keto te dyja dhe italianja jan miket e mija me te mira dhe goca fantastike

Ok Berti respekte per to,
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Ariol prej Mon 13 May 2013 - 7:07

Erisa shkruajti:
Berti shkruajti:Erisa keto te dyja dhe italianja jan miket e mija me te mira dhe goca fantastike

Ok Berti respekte per to,
do ti njohesh vete erisa
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:14

berti si je mik aje mire
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 7:15

o legjenda eshte tema e bones kjo

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:16

me fal
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Burrelsja prej Sat 15 Jun 2013 - 18:48

KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi