hiiiiiiiiii nga une

Shko poshtë

hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 6:53

pershendetje tanve jam andia
per me shum info mund te bani pytje
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 6:56

Pershendetje dhe mire se erdhe, nga te kemi? Laughing
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 6:57

nga shkodra

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 6:58

mire se erdhe moter
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 6:59

mire se te gjeta
me fal po une sjam motra jote emer kam

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:01

ashtu kam shperhi mik
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 7:01

jam femer legjenda (mike)

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:02

forum annes si esht ketu je lire jepe debat sa me te bukur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 7:04

amon mos me bej
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:06

jo moter bej qejf tende nuk te pengoj kerkoj ndjese
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 7:10

asgje ska problem
nese do te sillesh me mu si njeri fol mire ok se me sa di unre e di tipin tim ti

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:13

patjeter mike
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Bonushi prej Mon 13 May 2013 - 8:51

Mire se erdhe ne forum dhe ti moj mize Razz

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Tue 14 May 2013 - 5:43

o zot kush flet milingona hahah

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Geri prej Tue 14 May 2013 - 5:59

Mire se ke ardh ti Interiste


Po c'ne kaq shum tifoze e Interit je ti sa mban dhe kte emer ?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Tue 14 May 2013 - 6:01

te theme te verteten jam pak e cmendur pas futbollit le kokenjo nuk eshte se jm vetem me interin po ky emer me pershtatet me shum

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Geri prej Tue 14 May 2013 - 6:03

Interistja shkruajti:te theme te verteten jam pak e cmendur pas futbollit le kokenjo nuk eshte se jm vetem me interin po ky emer me pershtatet me shum

Hmmm e shef me pak fjal Interin ndeshje per ndeshje kur luan Very Happy

Une jam me Romen te pelqen ty kur e rref Roma ate Interin tat Razz
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Tue 14 May 2013 - 6:05

une romen urrej ne maksium se di pse po pothujse sa hre lu me interin fiton roma e une e kam mar innat
po me me skuadrat shqipetare me ke je

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Geri prej Tue 14 May 2013 - 6:07

Ne fakt jam tifoz i madh i PARTIZONIT dhe e shof ndeshje per ndeshje kur luan normalisht ne Tirane.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Tue 14 May 2013 - 6:08

kurs uen jam e skenderbeun
amon dhe tironen e kam pak fixim

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Geri prej Tue 14 May 2013 - 6:11

Interistja shkruajti:kurs uen jam e skenderbeun
amon dhe tironen e kam pak fixim

O Korcare o hic fare , nga je me origjin ti lal ?
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Juventinia prej Wed 15 May 2013 - 4:24

une jam me orixhin nga korca
lind e rrit ne shkoder
kam pak vite qe kam ardh ne tirane

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Burrelsja prej Sat 15 Jun 2013 - 18:48

KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN...MEQE QENKE E TI ME JUVEN SI UNNNN
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hiiiiiiiiii nga une

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi