Aferdita fillon plazhin...single!

 :: Show Biz

Shko poshtë

Aferdita fillon plazhin...single!

Mesazh nga Jerenim prej Mon 13 May 2013 - 23:18

Pas ndarjes nga kengetari Shpat Kasapi, ish e fejuara e tij Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ben plazh keto dite te nxehta.

Ajo eshte single per momentin dhe po shijon dite te mira...
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi