PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

 :: Show Biz

Shko poshtë

PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 14 May 2013 - 13:09


Këngëtari Koreano-Jugor, PSY pritet të mbërrijë në Tiranë më 18 maj, i shoqëruar me balerinat që e shoqërojnë në videon e tij të famshme të këngës “Gangnam Style”.
Klub i nates me madhi në Tiranë Matrix Night Club, do jete stacioni i radhes ku do të performojë këngëtari i suksesshëm PSY.
PSY, ka nxjerrë së fundi një këngë të re, “Gentleman”, e para pas suksesit kolosal të korrur me “Gangnam Style”, që me rreth 1.6 miliardë klikime është shndërruar në videon më të parë në historinë e YouTube-it. Nuk do mungojne dhe Dj me te mire ne SHqiperi si edhe plot Surpriza te tjera.

Sponsor gjeneral: Vodafone, MORINA l.t.d. Fier, AGNA group, HEINEKEN
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PSY - Gangnam Style / 1,599,134,174 Klikime ne YOUTUBE

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 14 May 2013 - 22:31PSY - Gangnam Style / 1,599,134,174 Klikime ne YOUTUBE


Edituar për herë të fundit nga Erisa në Tue 14 May 2013 - 22:43, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

324.571.359 Klikime ne Youtube

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 14 May 2013 - 22:32PSY - Gentleman / 324,571,359 Klikime ne YOUTUBE
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Juventinia prej Wed 15 May 2013 - 4:07

erisa vjen ti hajde e shohim psy ktu

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 15 May 2013 - 4:40

Interistja shkruajti:erisa vjen ti hajde e shohim psy ktu

Ku mi?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Juventinia prej Wed 15 May 2013 - 4:48

tek Matrixi pra

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 15 May 2013 - 4:50

Po do jem aty se kam babin sponsor aty. Morina l.t.d.Very Happy
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Juventinia prej Wed 15 May 2013 - 4:52

e cfare eshte kjo se se paskam nigju naiher

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 15 May 2013 - 4:59

Interistja shkruajti:e cfare eshte kjo se se paskam nigju naiher

Kompani inport export. Ka si shperndarje, Pepsin Heiniken, Amstel, Molto, 7days, etj etj ka plot gjera qe besoj se i ke pare dhe i ke shijuar edhe ti ;)
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Juventinia prej Wed 15 May 2013 - 5:02

po por keto gjera i ka edhe agna mesa mbaj mend une sepse kam nje dyqan timin dhe i kam sh.ire parasysh

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 15 May 2013 - 5:13

Interistja shkruajti:po por keto gjera i ka edhe agna mesa mbaj mend une sepse kam nje dyqan timin dhe i kam sh.ire parasysh

Pooo AGNA eshte kompania e madhe prandaj e ka AGNA Group, ndersa MORINA eshte kontraktuse hyn te grupet e tjera...
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Geri prej Wed 15 May 2013 - 6:10

Kush do na ftoj ?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PSY - Gangnam Style ne 18 Maj ne Tirane.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi