Rita Ora konfirmon lidhjen me DJ Calvin Harris

Shko poshtë

Rita Ora konfirmon lidhjen me DJ Calvin Harris

Mesazh nga Bonushi prej Fri 17 May 2013 - 8:56


Producenti muzikor Skocez dhe këngëtarja me origjinë Kosovare janë fotografuar dorë për dore me njëri –tjetërin.
Rita Ora,ka konfirmuar mardhënien e saj me DJ Calvin Harris,duke dalë në publik bashkë,teksa kanë marrë pjesë në një festë të grupit “Draft Punk”
Producenti muzikor Skocez dhe këngëtarja me origjinë Kosovare kanë mbërritur bashkë në klubin “The Shard” në Londër. Çifti ka qënë i shoqëruar me policë deri në hyrjen e tyre ne klub.
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi