Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

 :: Show Biz

Shko poshtë

Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 4:44
Fituesja e edicionit të sivjetmë të Eurovision-it, Emilie de Forest, vetëm pak kohë pas shpalljes si fituese është ballafaquar me një skandal në lidhje me të. Emri i saj është përfshirë në një skandal pornografik.
Këngëtarja e re dhe mjaft atraktive, sipas disa mediumeve ka një video ku është paraqitur kjo me ish të dashurin, i cili menjëherë besohet se pasi mori lajmin se ish e dashura është fituese e Eurovisionit, ka shitur këtë video për një shumë prej 200.000 euro.
Fiteuesja e Eurovisionit ende nuk është shprehur në lidhje me këtë skandal./albtime
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 4:46

te gjithe paskan nga nje video porno...

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 4:47

Elis Ani shkruajti:te gjithe paskan nga nje video porno...

heheheh keshtu kur njerzit nuk jan te kujdes'shem..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 4:57

Jerenim shkruajti:
Elis Ani shkruajti:te gjithe paskan nga nje video porno...

heheheh keshtu kur njerzit nuk jan te kujdes'shem..
ndoshta kane nevoj x stimul qe bejne dicka te till... nuk mendoj se ka lidhje kujdesi....por gjithsesi sdo i lija nje ish te dashuri gjera kaq inkriminuese

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 5:38

Elis Ani shkruajti:
Jerenim shkruajti:
Elis Ani shkruajti:te gjithe paskan nga nje video porno...

heheheh keshtu kur njerzit nuk jan te kujdes'shem..
ndoshta kane nevoj x stimul qe bejne dicka te till... nuk mendoj se ka lidhje kujdesi....por gjithsesi sdo i lija nje ish te dashuri gjera kaq inkriminuese
..

shum me rendesi eshte kujdesi se ma pastaj as qe te pyet ish idashuri..prandaj duhet me kend me fillu dashurin dhe dhe ..!!?
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 5:47

Jerenim shkruajti:
Elis Ani shkruajti:
Jerenim shkruajti:
Elis Ani shkruajti:te gjithe paskan nga nje video porno...

heheheh keshtu kur njerzit nuk jan te kujdes'shem..
ndoshta kane nevoj x stimul qe bejne dicka te till... nuk mendoj se ka lidhje kujdesi....por gjithsesi sdo i lija nje ish te dashuri gjera kaq inkriminuese
..

shum me rendesi eshte kujdesi se ma pastaj as qe te pyet ish idashuri..prandaj duhet me kend me fillu dashurin dhe dhe ..!!?
gjithsesi duhet te jesh tip qe te pelqejne keto gjera...

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 5:51

te themi qe ka ndikuar xhelozia..!!ncncn ai duhet te ishte ndij keranar..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 5:55

nuk ka xhelozi por thjesht fitim x deri sa e shiti... per mua eshte nje idiot sepse dikur e deshe ate femer qe po i shkaterron jeten sot... cti besh nje her e nje kohe djemt ishin xhentilmen se nuk mbanin mend tani jane thjesht meshkuj fizikisht por si femer e keqe nga goja edhe veprat...

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 5:58

Elis Ani shkruajti:nuk ka xhelozi por thjesht fitim x deri sa e shiti... per mua eshte nje idiot sepse dikur e deshe ate femer qe po i shkaterron jeten sot... cti besh nje her e nje kohe djemt ishin xhentilmen se nuk mbanin mend tani jane thjesht meshkuj fizikisht por si femer e keqe nga goja edhe veprat...

Po me ket pajtohem edhe une ..sinqerisht Idijot..
prandaj ju thash me lart qe duhet me pat kujdes . ngase besnikria dhe ndershmeria sote jan te rall..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 5:59

duhet te gjesh edhe te besosh .....smund te jemi te gjith besnik e te ndershem ....

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 6:03

Elis Ani shkruajti:duhet te gjesh edhe te besosh .....smund te jemi te gjith besnik e te ndershem ....
Po kur te shohim dhe te ndegjojm per kesoj dukuri qe po ndodhin ne kohen qe jemi duke jetuar, at'her ekemi obligim apo detyre qe te ruhemi dhe te kemi kujdes pamvarsisht mashkull jemi po edhe nji femer..se jeta nuk eshte ashtu sic na e deshirojm..por ne te ka sprova, dhe shuum gjera qe mund te na ndodhin pa dashjen tone..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 6:10

kohen edhe dukurit i ben njeriu.... fati nuk egziston por krijohet... ne shqipri kena nje shprehje "kontrollo e beso" ndersa ne itali eshte nje tjeter "te besosh eshte mire,te mos besosh eshte akoma me mire"

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 6:20

Elis Ani shkruajti:kohen edhe dukurit i ben njeriu.... fati nuk egziston por krijohet... ne shqipri kena nje shprehje "kontrollo e beso" ndersa ne itali eshte nje tjeter "te besosh eshte mire,te mos besosh eshte akoma me mire"

Po por kur e keqja mbisundon !! ather cilet jan detyrat tona ??
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Elis Ani prej Sun 19 May 2013 - 6:22

je ne probleme nqs nuk e zbuluar ne keto vite xhan Sad

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sapo u shpall si fituese e Eurovisonit, menjëherë u publikua skandali në lidhje me të!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi